Čistič a odmastňovač reťaze motocykla 400 ml

Výrobca: PETRONAS
Katalógové číslo: A1D157557-17
Dostupnosť: 1-2 dni
5,22 €
Bez DPH: 4,35 €
     Počet hodnotení: 0  |  Recenzia

Extrémne efektívny prostriedok a čistenie reťazí s o-krúžkami alebo bez. Vynikajúco vyčistí a rýchlo sa vyparí. Nepoškodzuje tesnenia.

Návod na použitie: Nastriekajte prostriedok na reťaz a, nechajte niekoľko sekúnd pôsobiť. NásLEDne utrite nečistoty suchou handrou. Po vyschnutí ošetrite reťaz prostriedkom na mazanie Petronas Durance A 7550.

Upozornenie: Mimoriadne horľavý. Nebezpečný pre životné prostredie. Jedovatý pre vodné organizmy , môže spôsobiť dlhodobé nepriaznivé účinky vo vodnej zložke životného prostredia. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky. Pary môžu spôsobiť ospalosť a záv-rat . Nevdychujte aerosóly . Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami . Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Zneškodnite tento materiál a jeho obal v zbernom mieste pre zvláštny odpad . V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie.

Nádoba je pod tlakom: chráňte pred slnečným svetlom a nevystavujte teplotám vyšším ako 50° C. Nestriekajte do otvo-reného ohňa alebo na žeravé predmety . Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia – Zákaz fajčenia .Neprepichujte ani nespaľujte , ani po použití . Uchovávajte mimo dosahu detí .Čistič , 648/2004/ES , obsahuje : 15 – < 30 % alifatické uhľovodíky ( pohonné hmoty ) > = 30 % alifatické uhľovodíky

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
Vybrali sme pre Vás